Scroll or use arrow keys to navigate the site

Lenka Brzková

Přeji si, abych každým svým výtvorem na vás  přenesla radost a nadšení, které při tvorbě zažívám.Tvoření je úžasná věc. Je velmi vzrušující, pozorovat, jak vzniká nový kousek oblečení, nová kabelka.  Vnímat strukturu a barvu materiálu a dávat dohromady všechny ty střípky nálad…. Tak tohle miluji již odedávna. Proto jsem vystudovala oděvní průmyslovku a proto mě tvoření provází celým mým dosavadním životem.

Mé výtvory vznikají spontánně. Musím se nadchnout materiálem, barvou, kombinacemi a pak nevnímám čas ani prostor a tvořím…

Nejsem schopna udělat jednu věc dvakrát. Proto výrobky nejsou a nikdy nebudou další kopií oblíbených nebo dobře prodávaných kousků. Doplňkové materiály nakupuji v malých sériích. Nechám se jimi inspirovat a vytvářím originály. Aplikace tvořím podle ruky, vždy nové.. Proto nikdy nevytvořím úplně  totožnou kabelku s tou předcházející.

Přeji si, abyste si zakoupením výrobku ode mne nekoupili jen věc, která se vám líbí, je praktická a má spoustu úžasných vychytávek.

Věřím, že dostanete daleko víc. Že s novou kabelkou, bosobotkama či jiným kouskem z mé dílny  ucítíte stejnou  radost a nadšení, které zažívám při tvorbě já.  Že se vám kabelka stane pohodovým společníkem, originálním doplňkem, nebo prostě jen něčím, co vám udělá radost ve všedním dnu, nebo pozvedne váš sváteční den.

V každém případě vám přeji, aby vám mé kabelky přinesly hodně radosti, alespoň tolik, kolik přinášejí mě.

 

Facebook 

 

Lenka Brzková

 

 

 

Kontaktní informace

Pokud máte speciální přání na výrobu originální  kabelky nebo bosobotek, anebo máte dotaz, kontaktujte mě prosím pomocí  některého kontaktu níže.

Adresa pro zasílání obkreslené nožky:

Lenka Brzková
Donínská 166
463 34 Hrádek nad Nisou
(nemám kamenný obchod)

Adresa výlohy a kontaktního místa:

Vibroeasy, Železná 245/4, Liberec 1

(zde je možné pouze vidět výrobky, v žádném případě není možné řešit objednávky s personálem studia) Pro liberecké slouží tato adresa k vyzvednutí zakázek bez poštovného. Nebo zde po předchozí domluvě mohu vzít míry, nebo objednávky)

Telefon: (+420) 731 156 891
Email: kabelky.chamelea@gmail.com
FacebookChamelea - převlékací kabelky